Tagy: dovolená

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Tipy a informace o ubytování v Rogoznici
  Chorvatsko Rogoznica - velmi navštěvované letovisko s nádherným přístavem, plným luxusních jachet. Naše stránky vám přináší tipy informace a tipy na ubytování v Rogoznici a spoustu zajímavých informací o této destinaci.
 2. Turecko, země na pomezí Evropy a Asie
  Stránky o cestování do Turecka, rady na dovolenou, tipy na výlety.
  06-04-2014 to , , by uwe
 3. Levné ubytování v apartmánech Dubrovnik, Chorvatsko
  V historickém Dubrovniku vybírejte z nabídky ubytování v apartmánech nebo pokojích. V ceně od 10 Eur seženete krásný nocleh pro příjemně strávené chvíle na vaší dovolené.
 4. Levné ubytování v apartmánech Cavtat, Chorvatsko
  Místní letovisko patří k jedněm z nejluxusnějších a architektonicky nejzdařilejších v celém Chorvatsku. Podnebí je zde velice mírné a přívětivé. Najděte si zde jednoduše ubytování.
 5. Levné ubytování v apartmánech Brijesta, Chorvatsko
  Brijesta Chorvatsko - najděte si levné ubytování v soukromí pro dovolenou v Chorvatsku. Nabídka apartmánů s kontakty na majitele.
 6. Dovolená v Řecku | Povídání o Řecku a jeho ostrovech
  Web o dovolené v Řecku, popisy jednotlivých středisek na řeckých ostrovech i na pevnině.
 7. Ostrov Murter
  Zajímavosti o Chorvatských ostrovech, jaká navštívit místa, tip na ubytovaní a mnoho dalších praktických informací z Chorvatska.
 8. Bird Island a ještěrky, hmyz, želvy a podmořský svět
  Jedná se o nejtěžší a nejslavnější želvu obrovskou na světě. Tento úctyhodně kráčející "pán" má více než 150 let. Trpělivě snáší svých 300 kg živé váhy i ženské jméno. Vždyť byl díky své váze roku 1990 zapsán do slav
  19-08-2013 to , , by uwe
 9. Kos a pláže Tigaki, Agios Theologos, Limnionas, Paradies
  Již před lety to bylo oblíbené prázdninové místo místních obyvatel. Dlouhá bílá pláž (10 km) s křišťálově modrou vodou již získala mnoho Modrých vlajek, a to nejen pro čistotu, ale i pro služby na samotné pláži.
 10. Ostrov Madeira a turistika, surfování, potápění a další aktivity
  Aktivní dovolená na portugalském ostrově Madeira není neznámým pojmem. Speciálně pro vyznavače pěší turistiky skýtá zdejší mírné klima a fantastická krajina přímo ideální podmínky.
 11. Severní Malé Atol a potápění, útesy, jeskyně, rezervace
 12. Portugalská Sintra, její poloha, krajina, historie a památky, palác
  Sintra je město v Portugalsku s přibližně 33 000 obyvateli, ležící asi 25 km západně od hlavního města Lisabon. Město je známé především kvůli svým "staletým" palácům, které přitahují turisty z celého světa.
 13. Odpovědi na nejčastější otázky o koupání s čočkami v moři
  Chystáte se na letní dovolenou u moře a přemýšlíte zda-li je možné se s kontaktními čočkami koupat i v moři? Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky ohledně koupání v moři s čočkami.
 14. Řecký ostrov Lesbos, aktivity a zábava
  Řecký ostrov Lesbos, ležící pouze několik málo kilometrů od tureckého pobřeží ve východní části Egejského moře, je třetím největším ostrovem Řecka.
  14-08-2013 to , , , by uwe
 15. Kubánská provincie Sancti Spíritus
  V centrální části ostrova Kuba se nachází provincie Sancti Spíritus s mnoha historickými památkami, zajímavostmi a s ideálními podmínkami pro cestovní ruch. Každý rok se sem sjede na tisíce turistů, a to zejména kvůli tamní krásné a
  14-08-2013 to , , by uwe
 16. Jak bezstarostně cestovat s kontaktními čočkami?
  Cestujete-li do míst, kde jsou zhoršené hygienické podmínky (chybějící koupelna, čistá voda...), určitě Vás napadlo, jak se starat o čočky. Řešení je jednoduché! Antibakteriální pouzdra či jednodenní kontaktní čočky. Více inform
 17. Návštěva Barcelony, část 2.
  Barcelona a ubytování, jídlo, nákupy, noční život
 18. Návštěva Barcelony, část 1
  První část seriálu pro ty, kteří se chystají navštívit hlavní město Katalánska. Na co se připravit, co stojí za to navštívit a na co si dát pozor před návštěvou Barcelony.
 19. Navštěvujeme.cz - Cestování a dovolená
  Pro více informací, tipů, nápadů a článků z oblasti cestování, ubytování, dovolené a dalších zajímavých, či exotických míst v České republice i zahraničí navštivte webové stránky na adrese http://www.navstevujeme.cz
 20. Korčula – ostrov pro milovníky památek
  Poznejte ostrov Korčula blíže, místní kulturu nebo historii, která je bohatá. Krásné oblázkové pláže a průzračné moře. Více se dozvíte v článku.

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 2