Tagy: kontaktní čočky

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Halloweenská soutěž o lístky do kina!
  Slavíte Halloween a chodíte rádi do kina? Tak přesně pro vás je tu nová soutěž s Vašečočky.cz! Vyfoťte se s vlastnoručně vydlabanou dýní a nahrajte ji na facebook. Budete-li mít nejvíce lajků, lístky jsou vaše!
 2. Převodník privátních značek kontaktních čoček
  Již se vám stalo, že vám lékař předepsal kontaktní čočky, které jste mohli najít pouze v konkrétních e-shopech? Může to být proto, že vám předepsal privátní značku čoček. Připravili jsme pro vás převodník těchto značek.
 3. Podvádět v casinu se nevyplácí!
  Někteří lidé by rádi zbohatli bez práce a k tomu se nebojí používat i různé nezákonné metody. Bruce Koloshi na to šel důmyslně pomocí speciálních kontaktních čoček. Jak dopadl zjistíte v článku...
 4. Potřebujete poradit s kontaktními čočkami? Využijte odborné poradny Vašečočky.cz!
  Pro nositele kontaktních čoček, ale i nováčky v užívání čoček, zřídil e-shop Vašečočky.cz odbornou poradnu, kde vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy. Neváhejte tak a obraťte se na nás!
 5. Díky kontaktním čočkám opět vidí i zvířátka
  To, že lidem pomáhají kontaktní čočky opět vidět, nikoho asi nepřekvapí. Avšak kontaktní čočky umí pomáhat i zvířátkům, zlepšit jejich zrak. Komu už pomohly?
 6. Soutěž o vstupenky do kina na film jOBS
  Steve Jobs se již za svého života stal legendou v oblasti počítačových technologií. Pokud vás zajímá vše o jeho životu, určitě byste měli navštívit v kinech film jOBS. Vašečočky pro vás připravili soutěž o vstupenky.
 7. Pět minut o čočkách s Českou televizí
  Česká televize v pořadu Sama doma připravila rozhovor s MUDr. Antonínem Pitašem o kontaktních čočkách. Pokud vám tento pořad unikl, můžete se na něj podívat zpětně a doplnit si či ucelit informace o čočkách.
 8. Odpovědi na nejčastější otázky o koupání s čočkami v moři
  Chystáte se na letní dovolenou u moře a přemýšlíte zda-li je možné se s kontaktními čočkami koupat i v moři? Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky ohledně koupání v moři s čočkami.
 9. Proč není voda z vodovodu vhodná k čištění čoček?
  Jsou roztoky na čištění kontaktních čoček pouze výmysl výrobců roztoků a postačovala by voda z vodovodu k čištění? Rozhodně ne!
 10. Jak budou moje oči vypadat po nasazení barevných čoček?
  Možná jste si tuto otázku již několikrát položili při rozhodování o pořízení čoček a nenašli jste na ni ideální odpověď. V tomto článku naleznete vodítko, na reálných fotografiích, jak mohou vaše oči vypadat.
 11. Google Glass v kontaktních čočkách - realita či fikce?
  Hranice science fiction se již jednou zmenšila a to, když společnost Google představila své unikátní brýle. Dle posledních informací by asi do roka, mohla být tato technologie použita i v kontaktních čočkách. Je to reálné?
 12. Kontaktní čočky a líčení? Žádný problém!
  Lidé, jež nenosí kontaktní čočky by mohli říci, že líčení s nimi musí být obtížné. Opak je však pravdou! Pokud dodržíte pár základních zásad, nemusíte se nijak obávat líčení i když nosíte kontaktní čočky. Je to snadné!
 13. Kontaktní čočky pomáhají léčit krátkozrakost
  Většina nositelů kontaktních čoček je nosí přes den a na noc je dává do roztoku a pouzdra. Avšak tato novinka se nasazuje na noc, než jdete spát, a pomáhá léčit krátkozrakost.
 14. Jak řešit nejčastější oční problémy?
  Stalo se vám, že jste již měli vlčí či ječné zrno, trichiázu či nedostatečné slzení? V případě zdravého oka, je to nepříjemnost, při nošení čoček bolestivá komplikace. Jak tedy tyto nejčastější problémy řešit?
 15. Jak bezstarostně cestovat s kontaktními čočkami?
  Cestujete-li do míst, kde jsou zhoršené hygienické podmínky (chybějící koupelna, čistá voda...), určitě Vás napadlo, jak se starat o čočky. Řešení je jednoduché! Antibakteriální pouzdra či jednodenní kontaktní čočky. Více inform
 16. Soutěž o knížku Švábi od Joa Nesbo
  Máte rádi originální knížky od známého spisovatele Joa Nesbo? Tak nyní máte jedinečnou příležitost získat zdarma knížku Švábi! Stačí správně odpovědět na tři jednoduché otázky.
 17. Jaký je rozdíl mezi čočkami Switch a Cooper Vision? Žádný!
  Doporučil vám kontaktolog čočky Switch a vy je nemůžete na internetu najít? Pak vězte, že značka Switch je pouze privátní označení pro čočky značky Cooper Vision.
 18. Je možné si vzít roztok na čočky na palubu letadla?
  Omezení toho, co je možné či nemožné si vzít na palubu letadla se neustále mění, především v důsledku různých bezpečnostních opatření. Jaké je aktuální situace s roztokem na kontaktní čočky?
 19. Jaké vybrat kapky do očí při nošení čoček?
  Kapky do očí jsou nejčastěji používaným léčebným prostředkem při syndromu suchých očí, glaukomu či různých alergiích. Avšak při používání čoček se nejvíce používají jako tzv. lubrikační oční kapky.
 20. Alergie a čočky - jde to dohromady?
  S příchodem jara se začínají ve větší míře projevovat tzv. sezónní alergie. Pokud nosíte čočky, určitě jste přemýšleli, zda-li to pro jejich nošení nebude problém. Nebude! Více se o tomto tématu dozvíte v článku.

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 2