Tagy: lavina

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Druhý turnaj 1. ligy AVL ve znamení dramatických koncovek!
  Druhý turnaj brněnské volejbalové AVL ligy se odehrál v sobotu 22. listopadu a zúčastnil se jej i tým Laviny. O krásný volejbal a dramatické koncovky nebyla nouze! Více zajímavostí v článku...
 2. Burčákový turnaj v Kyjově aneb pohodový volejbálek!
  Koncem září se uskutečnil tradiční volejbalový turnaj v Kyjově. Ani tým Laviny na něm nechyběl a jak si vedl, se dozvíte právě v tomto článku!
 3. Koncem srpna proběhl volejbalový turnaj v Kuřimi!
  Koncem srpna proběhl antukový volejbalový turnaj v Kuřimi. Turnaje se po dvou letech zúčastnil i tým Laviny a jak se mu dařilo se můžete dočíst v tomto článku...
 4. Lavina ovládla volejbalový turnaj Mendelovy univerzity!
  V sobotu 26. dubna se tým Lavina zúčastnil volejbalového turnaje Mendelovy univerzity a naprosto suverénním výkonem jej ovládl! Jak turnaj probíhal se dozvíte v článku!
 5. Jakpak dopadl přebor Masarykovy univerzity ve volejbale?
  V sobotu 12. dubna se odehrál 23. přebor Masarykovy univerzity ve volejbale. Jak se týmům dařilo a jak celý turnaj skončil se dozvíte v tomto článku!
 6. Famózní volejbalový turnaj MarLen CUP 2014!
  V sobotu 29. března se na ZŠ Masarova odehrál legendární volejbalový turnaj MarLen CUP a zúčastnil se jej i tým Lavina. Jak se jim dařilo? Výtečně!
 7. Pátý turnaj AVL ve znamení hry o všechno!
  Pátý turnaj 2. ligy AVL byl ve znamení hry o všechno. Bodové rozdíly mezi týmy minimální a míst ve finále jet pět! Jak se s tímto popasoval tým Lavina se dozvíte v tomto článku.
  15-03-2014 to , , , , by gomik
 8. Valentnýský volejbalový turnaj mixů - to je zábava!
  I po roce se volejbalový tým Lavina zúčastnil Valentýnského turnaje mixů. A čekal jej nelehký úkol a to obhajoba prvenství! Jak se s tím popral se podíváme v tomto článku...
 9. Volejbalový rok 2013 týmu Lavina aneb statistiky jsou zde!
  Rok se s rokem sešel a ročník 2013 je za námi. Jaký tento rok byl pro tým Lavina a co zajímavého se stalo? To vše a mnohem více si představíme v tomto článku!
 10. Bez tie braiku to nejde aneb první volejbalový turnaj v roce 2014!
  Volejbalový tým Lavina má za sebou první turnaj v roce 2014. Jak si v něm vedl se dozvíme v tomto článku, ale ledasco již napoví nadpis... bez tie-braiku ani ránu!
  29-01-2014 to , , , , by gomik
 11. Vánoční AVL v Brně aneb poslední turnaj v roce 2013
  Na Štěpáne, tedy ve čtvrtek 26. prosince 2013 se odehrál poslední AVL turnaj v roce 2013. Turnaje se zúčastnil i tým Lavina a jak se jim dařilo si představíme v tomto článku.
  03-01-2014 to , , , , by gomik
 12. Jak se vyvedl přebor Masarykovy univerzity ve volejbale?
  Na první neděli v prosinci byl naplánovaný přebor Masarykovy univerzity ve volejbale. Zúčastnil se jej i tým Lavina a jakpak si vedl se dozvíme v přiloženém článku.
  06-12-2013 to , , , , by gomik
 13. Listopadový volejbalový turnaj AVL byl značně náročný!
  V sobotu 23. listopadu se uskutečnil druhý turnaj zimní ligy AVL ve volejbale. Tým Laviny se jej samozřejmě také zúčastnil a odehrál pět náročných zápasů. Jak se s tím popasoval se dozvíte v článku.
  29-11-2013 to , , , , by gomik
 14. První turnaj AVL v Brně za námi, jak dopadl?
  V sobotu 2. listopadu začala druhá liga AVL v Brně. Turnaje se zúčastnil i tým Laviny a náramně se dařilo! Pojďte si společně s námi projít jednotlivé zápasy a jak se v nich vedlo.
 15. Přípravný turnaj avl ve znamení nahoru a dolu
  V neděli 13. října se tým Lavina zúčastnil přípravného turnaje AVL. Turnaj byl pro něj nahoru a dolu :-). Jak se vedlo i nevedlo si představíme v tomto článku o turnaji.
 16. Jaképak to je v lanovém centru v Brně?
  V neděli 20. října vyšlo krásné počasí a tak se tým Laviny odhodlal a navštívil Lanové centrum PROUD v Brně. Jak si atrakci užil a zda-li to všichni ve zdraví přežili se podíváme v tomto článku...
 17. První ročník volejbalového turnaje Komínská roura
  V neděli 21. září se tým Laviny zúčastnil prvního ročníku volejbalového turnaje Komínská roura. Turnaje se zúčastnily velmi kvalitní týmy, ale přesto tým Lavina odvedl slušnou práci. Jak se dařilo?
 18. Burčákový volejbalový turnaj Kyjov 2013
  Po roce se opět tým Laviny zúčastnil Burčákového turnaje v Kyjově. Měl jasný cíl, minimálně obhájit 3. místo z loňska. Jak moc se to povedlo či nepovedlo?
 19. Vranovské léto 2013 - jeden z největších smíšených volejbalových turnajů na JM
  Letošního Vranovskélo léta se Lavina zúčastnila téměř v plné síle a zahrála si parádní turnájek. Jak se tento volejbalový smíšený turnaj vyvíjel, se podíváme na následujících řádcích...
 20. Pohořelický megaturnaj - příjemný vstup do léta
  O posledním červnovém víkendu se tým Laviny zúčastnil Pohořelického megaturnaje. Byl to turnaj, jež trval dva dny a v oba dny měl zcela odlišný průběh :-). Jaký, si představíme v článku.

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 2