Tagy: online hry

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Programování flash her – 7 - Ovládání pomocí kláves - Actionscript, Keyboard | Aimia blog
  Seriál o programování v technologii Flash a Actionsript3, o tvorbě online webových her . V dalším díle popisuji jak naprogramovat ovládání hry klávesami, vhodné hlavně pro akční hry.
 2. HerníStránky.cz recenze herních online serverů
  Recenze nejrůznějších herních portálů plných online her. Zároveň slouží jako rozcestník portálů s online hrami.
 3. Drakensang online
  Drakensang Online patří mezi nejlepší MMORPG hry na českém trhu. V Drakensang Online mohou hráči hrát postavu bez jakéhokoliv rizika a zachránit svět před pomstou mocného světa.
 4. XBlaster - akční boje v aréně
  Tvrdé multiplayerové bitvy v aréně budoucnosti: Jako Mechpilot řídíš těžký bojový kolos s futuristickými zbraněmi. Hraj zdarma online.
 5. Supremacy 1914 - World War online strategy games
  Zahrajte si online strategickou hru z 1. světové války. Online hra zdarma, která vás pobaví.
 6. Deepolis - akční boje v hlubinách
  Vybav svou ponorku nejsilnějšími zbraněmi: 3 znepřátelená seskupení bojují v hlubinách oceánu o přežití. Akcí nabité multiplayerové boje.
 7. Drakensang Online
  Drakensang představuje fantasy epos jako skvělou hru online s excelentní grafikou 3D. Zvítěz nad mocnostmi temna zabav se skvělou hrou.
 8. Ty nejlepší MMORPG hraješ s Bigpointem
  Vězí v tobě bojovník? Výborně! V opravdových MMORPG potřebuješ odvahu a bojového ducha. MMORPG jsou pro tebe velkou výzvou.
  20-11-2012 to by filros
 9. Zábavné casual hry
  Co jsou to vlastně casual-hry? Jsou to veselé hry, které pobaví! Nejsou to jen hry pro občasné chvíle, ale se zajímavými příběhy a roztomilou grafikou je můžeš hrát pěkně dlouho.
  20-11-2012 to by filros
 10. Akční online hry zdarma
  Takzvané free online hraní se dostává s tituly, které vydává firma Bigpoint, do zcela nové úrovně. Hry v kvalitě, kterou jsme doposud znali jen počítačů.
  20-11-2012 to by filros
 11. Online simulátor letiště Skyrama
  Skyrama si již mezi online simulacemi vydobyla své místo a počet hrajících je opravdu úctyhodný. Příjemné grafické zpracování vám hraní ještě více zpříjemní.
  09-10-2012 to by musilda
 12. Legendární Battlestar Galactica online simulace
  Již kultovní seriál stvořil svůj vlastní vesmír plný nebezpečných Cylonů, lidí bojujících o přežití, společně s mystikou, jakou jinde nenajdeme. A to vše nyní jako online hra.
  09-10-2012 to by musilda
 13. Bezplatné online hry a hry pro prohlížeč na bigpoint.com
  Ty nejlepší online hry od světoznámého producenta browser her. Jen ty super tituly jako jsou Drakensang-online, Skyrama, Farmerama a Piratestorm.
  09-10-2012 to by musilda
 14. Budovy ve hře Skyrama
  Druhou nejdůležitější částí každého letiště jsou jeho budovy. V online simulaci letiště Skyrama naleznete řadu budov, které jsou více či méně nezbytné pro provoz letiště.
  06-09-2012 to by musilda
 15. Drakensang online - trailer
  Drakensang-online je jedna z nejlepších rpg her a mezi těmi, které jsou zdarma online, určitě ta nejlepší. Trailer k této hře je opravdu nádherný a dobrodružství která nabízí svět Drakensang jsou epická.
  06-09-2012 to by musilda
 16. Konec hry v Piratestorm
  Každá hra má svá úskalí a pokud přeceníte své síly, může se lehce zdát, že vás ostatní potopí, tak jak se to stalo mě.
  06-09-2012 to by musilda
 17. Námořní bitvy v online hře Piratestorm
  Akční hry jsou v kurzu a Piratestorm mezi ně určitě patří. Jezdíte po moři, bojujete s nepřáteli, volno a opravy lodí trávíte v přístavu a špeluňkách, zkrátka vše co k životu piráta patří.
  20-08-2012 to , by musilda
 18. Hangáry a letadla ve hře Skyrama
  Když budete hodně spořit, hodně lítat a poctivě plnit úkoly, tak i v této letecké flash hře si můžete postavit podobně obrovské letiště. Toto není moje, byl jsem na návštěvě u kolegy.
  20-08-2012 to , , by musilda
 19. Každá online hra žije pomocí komunity
  Kvalitní online hru dělá především její komunita a Drakensang-online není vyjímkou. Kdo by se nechtěl pochlubit se svými pokroky a úspěchy.
  20-08-2012 to , , , by musilda
 20. ONLINE HRY
  Online hry, recenze, serialy, aktuality z internetu a mnohem více
  13-07-2012 to , , , by pavel

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 2