Tagy: soutěž

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Soutěž o přírodní produkty se Zentrichovou apatykou
  Internetový obchod Zentrichova apatyka připravil pro všechny zájemce o zdravý životní styl zajímavou soutěž o přírodní produkty. Stačí správně odpovědět na snadnou soutěžní otázku a mít štěstí při losování výherců.
 2. Únorová soutěž o satelitní přijímač Evolve!
  Servisní centrum elektroniky Abax pro vás přichystalo další zajímavou soutěž. Tentokrát soutěžíme o satelitní přijímač Evolve. Stačí vybrat správnou odpověď, mít štěstí při tipování a zmínit se o soutěži Vašim přátelům.
 3. Soutěž pro kutily aneb Kábrman roku!
  Jste kutil nebo řemeslník? Pokud ano, máte skvělou možnost se zúčastnit soutěže o Kábrmana roku. Pokud nejste kutil, nevadí, můžete dát hlas skvělému projektu Schodiště a opěrné zídky!
  11-02-2014 to , , by gomik
 4. Předvánoční soutěž o přírodní přípravky na hubnutí
  Vánoce se blíží a s tím spojené slasti a radosti v podobě pojídání různých cukrovinek a dalších dobrot. Abyste před Vánoci mysleli i na své zdraví, uspořádala pro vás Zentrichova Apatyka soutěž o přírodní přípravky na hubnutí.
 5. Halloweenská soutěž o lístky do kina!
  Slavíte Halloween a chodíte rádi do kina? Tak přesně pro vás je tu nová soutěž s Vašečočky.cz! Vyfoťte se s vlastnoručně vydlabanou dýní a nahrajte ji na facebook. Budete-li mít nejvíce lajků, lístky jsou vaše!
 6. Soutěž o 3 atraktivní ceny z oblasti zdraví těla i ducha
  Internetový obchod Zentrichova Apatyka pro vás připravil další soutěž o lákavé ceny. Hrajeme o ceny z oblasti rozvoje těla i ducha a to v celkové ceně přes 1 500 Kč! Neváhejte tak a zodpovězte snadnou otázku a staňte se vítězem!
 7. Soutěž s Abax o elegantní mobil Samsung Galaxy Young
  Abax servisní centrum pro vás připravil další zajímavou soutěž, tentokrát o mobilní telefon Samsung Galaxy Young. Aby jste jej vyhráli stačí správně vybrat odpověď na dvě lehké otázky a mít štěstí při tipovací otázce.
 8. Soutěž o přírodní přípravky na hubnutí
  Oblíbený internetový obchod věnující se přírodní léčbě, Zentrichova Apatyka, pro vás připravil další zajímavou soutěž. Tentokrát soutěžíme o přírodní přípravky na hubnutí.
 9. Soutěž o vstupenky do kina na film jOBS
  Steve Jobs se již za svého života stal legendou v oblasti počítačových technologií. Pokud vás zajímá vše o jeho životu, určitě byste měli navštívit v kinech film jOBS. Vašečočky pro vás připravili soutěž o vstupenky.
 10. Letní soutěž s Abax o značkový tablet
  Na letní prázdninové dny pro vás společnost Abax servisní centrum připravila soutěž o značkový tablet GOCLEVER. Stačí navštívit soutěžní stránku a odpovědět na dvě jednoduché otázky a mít štěstí při tipovací otázce.
 11. Soutěž o knížku Švábi od Joa Nesbo
  Máte rádi originální knížky od známého spisovatele Joa Nesbo? Tak nyní máte jedinečnou příležitost získat zdarma knížku Švábi! Stačí správně odpovědět na tři jednoduché otázky.
 12. Soutěž o lístky do kina s Vašečočky.cz
  Ke 100. výročí narození Otty Wichterle pro vás připravil internetový obchod Vašečočky.cz soutěž o lístky do kina. Stačí správně odpovědět na jednoduchý kvíz a lístky mohou být vaše!
 13. Soutěž o 3x album Inzerát od skupiny Kryštof
  Máte rádi skupinu Kryštof a chtěli byste mít doma jejich nejnovější album Inzerát? Není nic snazšího než správně odpovědět na narozeninovou soutěžní otázku na blogu Vašečočky.cz a album Inzerát může být vaše!
 14. Buďte vtipní a originální a my vám dáme volňásky do kina.
  Tři nejzajímavější veršovaná novoroční přání odměníme dvěma lístky do kina Cinestar. Soutěž se koná do 16.1.2013 a na originální PFka se těší blog vasecocky.cz
 15. Máte básnické střevo? Tak pojďte soutěžit o lístky do kina!
  Máte-li rádi básničky a umíte taky nějaké vymyslet, tak máte skvělou příležitost se zvěčnit a díky svému umění získat i odměnu. Internetový obchod Vašečočky.cz pro vás připravil další soutěž.
 16. Poslední předvánoční soutěž aneb víte, co umí náš newsletter? | VašeČočky.cz Blog
  Soutěžte o bonusové body a vyměňte je za své oblíbené zboží
 17. Soutěž o bonusové body na Vašečočky.cz
  Internetový obchod s kontaktními čočkami Vašečočky.cz vám přináší předvánoční soutěž o bonusové body na váš nákup. Stačí odpovědět na lehkou otázku ohledně newsletteru a body mohou být vaše!
 18. Pojďte si zasoutěžit o knížku Sněhulák od Jo Nesba!
  Znáte nejprodávanější evropské detektivky současnosti? Ať už ano či ne, máte nyní skvělou příležitost si zasoutěžit a vyhrát právě jednu z těchto detektivek s názvem Sněhulák. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.
 19. Vánoční dárek od nás? Jo Nesbø a Sněhulák | VašeČočky.cz Blog
  Zúčastněte se soutěže a jako výhru získejte detektivku Sněhulák od nejprodávanějšího autora Jo Nesbo
 20. Oriflame Morava
  Oriflame je kosmetická společnost, která nabízí kvalitní kosmetiku.

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 2