Tagy: volejbal

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Druhý turnaj 1. ligy AVL ve znamení dramatických koncovek!
  Druhý turnaj brněnské volejbalové AVL ligy se odehrál v sobotu 22. listopadu a zúčastnil se jej i tým Laviny. O krásný volejbal a dramatické koncovky nebyla nouze! Více zajímavostí v článku...
 2. První liga AVL nabídla skvělé zápasy!
  V sobotu 25. října proběhl první turnaj 1. ligy AVL. V této sezóně se jej účastní i tým Laviny a i když výsledky nebyly až tak výrazné, předvedená hra byla skvělá!
 3. Koncem srpna proběhl volejbalový turnaj v Kuřimi!
  Koncem srpna proběhl antukový volejbalový turnaj v Kuřimi. Turnaje se po dvou letech zúčastnil i tým Laviny a jak se mu dařilo se můžete dočíst v tomto článku...
 4. Komínský turnaj mixů ve volejbale!
  Tradičního Komínského turnaje mixů ve volejbale se letos zúčastnil i tým Lavina. Jak se jim dařilo a jak dopadli, si můžete přečíst v tomto krátkém článku.
 5. Jak proběhlo a dopadlo letní AVL 2014 v Brně?
  V květnu a červnu proběhl v Brně na Svratecké tradiční volejbalový turnaj letní AVL. Tohoto turnaje se zúčastnil i tým Lavina a nevedl si vůbec špatně! Jak celý turnaj dopadl se dozvíte v tomto článku.
 6. Lavina ovládla volejbalový turnaj Mendelovy univerzity!
  V sobotu 26. dubna se tým Lavina zúčastnil volejbalového turnaje Mendelovy univerzity a naprosto suverénním výkonem jej ovládl! Jak turnaj probíhal se dozvíte v článku!
 7. Jakpak dopadl přebor Masarykovy univerzity ve volejbale?
  V sobotu 12. dubna se odehrál 23. přebor Masarykovy univerzity ve volejbale. Jak se týmům dařilo a jak celý turnaj skončil se dozvíte v tomto článku!
 8. Famózní volejbalový turnaj MarLen CUP 2014!
  V sobotu 29. března se na ZŠ Masarova odehrál legendární volejbalový turnaj MarLen CUP a zúčastnil se jej i tým Lavina. Jak se jim dařilo? Výtečně!
 9. Finále 2. AVL ligy v Brně bylo maso!
  Volejbalovému týmu Lavina se povedlo dostat do finále 2. AVL ligy v Brně! Jak se jim na tomto turnaji vedlo a jak nakonec skončili se dozvíte v tomto článku!
 10. Pátý turnaj AVL ve znamení hry o všechno!
  Pátý turnaj 2. ligy AVL byl ve znamení hry o všechno. Bodové rozdíly mezi týmy minimální a míst ve finále jet pět! Jak se s tímto popasoval tým Lavina se dozvíte v tomto článku.
  15-03-2014 to , , , , by gomik
 11. Valentnýský volejbalový turnaj mixů - to je zábava!
  I po roce se volejbalový tým Lavina zúčastnil Valentýnského turnaje mixů. A čekal jej nelehký úkol a to obhajoba prvenství! Jak se s tím popral se podíváme v tomto článku...
 12. Volejbalový rok 2013 týmu Lavina aneb statistiky jsou zde!
  Rok se s rokem sešel a ročník 2013 je za námi. Jaký tento rok byl pro tým Lavina a co zajímavého se stalo? To vše a mnohem více si představíme v tomto článku!
 13. Bez tie braiku to nejde aneb první volejbalový turnaj v roce 2014!
  Volejbalový tým Lavina má za sebou první turnaj v roce 2014. Jak si v něm vedl se dozvíme v tomto článku, ale ledasco již napoví nadpis... bez tie-braiku ani ránu!
  29-01-2014 to , , , , by gomik
 14. Vánoční AVL v Brně aneb poslední turnaj v roce 2013
  Na Štěpáne, tedy ve čtvrtek 26. prosince 2013 se odehrál poslední AVL turnaj v roce 2013. Turnaje se zúčastnil i tým Lavina a jak se jim dařilo si představíme v tomto článku.
  03-01-2014 to , , , , by gomik
 15. Vánoční KAPŘÍK v Adamově - legendární volejbalový turnaj!
  V sobotu 7. prosince se konal v Adamově legendární volejbalový turnaj Vánoční Kapřík. Letos poprvé se jej zúčastnila i Lavina a ukázala svoji hru. Na jaké umístění to stačilo si představíme v tomto článku.
  28-12-2013 to , , , , by gomik
 16. Jak se vyvedl přebor Masarykovy univerzity ve volejbale?
  Na první neděli v prosinci byl naplánovaný přebor Masarykovy univerzity ve volejbale. Zúčastnil se jej i tým Lavina a jakpak si vedl se dozvíme v přiloženém článku.
  06-12-2013 to , , , , by gomik
 17. Listopadový volejbalový turnaj AVL byl značně náročný!
  V sobotu 23. listopadu se uskutečnil druhý turnaj zimní ligy AVL ve volejbale. Tým Laviny se jej samozřejmě také zúčastnil a odehrál pět náročných zápasů. Jak se s tím popasoval se dozvíte v článku.
  29-11-2013 to , , , , by gomik
 18. První turnaj AVL v Brně za námi, jak dopadl?
  V sobotu 2. listopadu začala druhá liga AVL v Brně. Turnaje se zúčastnil i tým Laviny a náramně se dařilo! Pojďte si společně s námi projít jednotlivé zápasy a jak se v nich vedlo.
 19. Přípravný turnaj avl ve znamení nahoru a dolu
  V neděli 13. října se tým Lavina zúčastnil přípravného turnaje AVL. Turnaj byl pro něj nahoru a dolu :-). Jak se vedlo i nevedlo si představíme v tomto článku o turnaji.
 20. První ročník volejbalového turnaje Komínská roura
  V neděli 21. září se tým Laviny zúčastnil prvního ročníku volejbalového turnaje Komínská roura. Turnaje se zúčastnily velmi kvalitní týmy, ale přesto tým Lavina odvedl slušnou práci. Jak se dařilo?

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 2